Töltsd fel a telefonodat a füllhallgatódat, az órádat egy időben úgy, hogy egyszerűen csak ráhelyezed a töltőre.
Erős mágneses vonzásának köszönhetően a telefon szorosan illeszkedik.
Könnyen összecsukható, ezáltal kényelmes nemcsak a használata, de a szállítása is.
Használhatod állványként töltés közben, vagy nézz sorozatot egyszerűen.
Túlfeszültség elleni védelem, túltöltés elleni védelem, túlmelegedés elleni védelem védi a töltőt és a telefonod.
A Veger Y9 3-in-1 Qi Pad Wireless Charging Station egy sokoldalú és praktikus eszköz, amely lehetővé teszi, hogy egyszerre három különböző eszközt töltsön vezeték nélkül. Ez a töltőállomás kompatibilis a legtöbb Qi-támogatott eszközzel, beleértve az okostelefonokat, az Apple Watch-ot és az AirPods-ot.
Kényelmes és Hatékony
A 3-in-1 kialakítás lehetővé teszi, hogy egyetlen eszközzel töltse fel az összes fontos készülékét, így megszabadulhat a kábelrengetegtől és helyet takaríthat meg.
Gyors Töltés
A Veger Y9 akár 15W-os teljesítményt is képes biztosítani, így gyorsan és hatékonyan töltheti fel eszközeit.
Kompakt és Stílusos
Az ultra vékony és modern dizájn bármilyen környezetbe illeszkedik, legyen az otthon vagy iroda.
Biztonságos Használat
Beépített túlfeszültség, túlmelegedés és rövidzárlat elleni védelemmel rendelkezik, így biztonságosan használható minden nap.
Miért fog neked tetszeni a Veger Y9 - Qi (vezeték nélküli) töltőállomás?
A Veger Y9 3-in-1 Qi Pad Wireless Charging Station ideális választás mindazok számára, akik egyszerűsíteni szeretnék a mindennapi töltési folyamatot. A több eszköz egyidejű töltése nemcsak időt takarít meg, hanem rendezettséget is biztosít. A gyors töltési képesség és a biztonsági funkciók pedig garantálják, hogy eszközei mindig készen álljanak a használatra.
Ez a töltőállomás tökéletes választás mindazok számára, akik egy praktikus, hatékony és megbízható töltési megoldást keresnek
Hogyan működik a vezeték nélküli töltés?
A vezetés nélküli töltés technológiája az elektromágneses mezőkön alapul. A vezeték nélküli töltőben lévő adó tekercsek elektromágneses mezőt hoznak létre, ami aztán az okostelefonokban lévő vevő tekercsekben feszültséget indukál.
Ehhez persze a készüléket a töltőre kell helyezni. Az indukciós töltés ugyanis csak kis hatótávolsággal, mindössze 5 mm-es sávban működik. Arra is ügyelni kell, hogy semmilyen szigetelő réteg (pl. telefontok) ne legyen közvetlenül a telefon és a töltő között. Igaz, már vannak olyan telefontokok, amik használhatóak vezeték nélküli töltés közben is.
Qi: egy szabvány mind felett
Természetesen, ahogy az lenni szokott, minden gyártó a maga módján implementálta ezt a technológiát és különböző szabványokkal dobták piacra a termékeiket. Sokáig úgy tűnt, hogy három szabvány is célba érhet, de végül a Qi szabvány került ki győztesen.
A gyűrűk ura analógiájára, azaz az “egy gyűrű mind felett” helyett azt is mondhatnánk, hogy egy szabvány mind felett az, amit a Qi képvisel. A vezeték nélküli töltés technológiájában ugyanis megtörtént az a csoda, ami a legtöbb esetben el szokott maradni. Mégpedig az, hogy a gyártók végül egyetlen szabvány mellett tették le a voksukat.
A Qi vezeték nélküli töltés szabványa mellett szépen felsorakoztak a mobilgyártók: Samsung, Apple, LG, HTC, Motorola, Nokia, Verzion. Ebből a listából a legnagyobb meglepetés az Apple, akik híresek vagy – ha jobban tetszik – hírhedtek arról, hogy szeretnek csúcsminőségű, de egyéni megoldásokat alkalmazni és ezáltal kilógni a sorból. A vezeték nélküli töltés szabványának kérdésében viszont még ők is úgy látták, hogy a Qi a követendő szabvány.